Predzadnji dan smo zopet uživali in doživeli veliko novih stvari. Prva skupina je spoznavala orodja in pripomočke za obdelovanje lesa ter naredila izdelek iz lesa, druga skupina pa se je sprehodila ob Divjem potoku in spoznavala gozd z vsemi čutili.
Danes smo vsi pomagali pripraviti večerjo, kupili spominke ter se zabavali na igrišču. Sedaj nekateri gledajo risanko, drugi pa se zabavajo ob družabnih in športnih igrah.
Jutri pridemo domov med 14. in 15. uro. O točnem času vas bomo obvestili na šolski spletni strani. Več si lahko ogledate v FOTOGALERIJI
