V soboto, 18. 10. 2025, so se učenci 8. razreda, ki se letos pripravljajo na izmenjavo s Francijo, udeležili jesenskega sejma, v organizaciji KD Rakek. Učenci so doma pripravili različne dobrote, od doma pečenih piškotov različnih oblik in okusov, do domače marmelade. Po malce hladnem začetku dneva se je sejma na koncu udeležilo kar lepo število ljudi, ki so z veseljem podprli naš projekt. Vsem, ki so se odločili za to, se iskreno zahvaljujemo za njihov prispevek.

