Dne 6. 11. 2025 smo s prvošolci izvedli naravoslovni dan začutimo okolje – gozd. Z učenci smo se odpravili v gozd, kjer smo iskali gozdne plodove. Igrali smo se razne gozdne socialne igre in spoznavali naravo. Utrinke si lahko pogledate na spodnji povezavi.
Ana Delak in Vida Rovan
