V oddaji Dobro jutro se je govorilo o spletnem nasilju in izzivih, s katerimi se srečujejo otroci na spletnih platformah. V pogovoru je sodelovala tudi ravnateljica mag. Anita Knez. K ogledu prispevka vabimo vse starše in skrbnike, saj tema odpira pomembna vprašanja o vedenju otrok na spletu in podpori, ki jo potrebujejo.

Povezava do oddaje je na spodnji povezavi:

Oddaja Dobro jutro