Učenci 6. a in 6. b razreda so pri pouku zgodovine pripravili razstavo, ki so jo poimenovali STARI PREDMETI.
Učenci so zbrali zanimive sledove preteklosti – materialne in pisne vire, jih najprej opisali, določili starost, nato pa sklepali o življenju v tistem času.
Pripravili so kratke predstavitev s sliko vira, za nameček pa smo v jedilnici in knjižnici predstavili naše sledove preteklosti.



