V ponedeljek, 19. 1. 2026, se bodo izbrane učenke 9. razredov odpravile na področno tekmovanje v odbojki. Tekmovanje bo potekalo v Logatcu, na OŠ 8 talcev. Tja bomo potovali z vlakom. Z učenkami se dobimo ob 8.00 na železniški postaji na Rakeku. Učenke naj bodo na postaji točne, da ne zamudimo vlaka. Učitelj bo s seboj prinesel šolsko malico, zato naj imajo s seboj posodico, dodatno pijačo, kakšen zdrav prigrizek, športne superge in športna oblačila. Nazaj se vračamo ravno tako z vlakom, odhod iz Logatca je predvidoma ob 14.10, kar pomeni, da bomo na železniški postaji Rakek malo pred 14.30. Učenci vozači grejo lahko domov normalno z avtobusom ob 15.00 tako kot po navadi.

Lep športni pozdrav.

Aktiv ŠPO