19. 1. 2026 je potekalo področno tekmovanje v odbojki. Tekmovanja v Logatcu so se udeležile tudi nekatere učenke 9. razredov naše šole. Prikazale so borbeno igro in ekipni duh ter na koncu zasedle 4. mesto.

Vsem učenkam čestitamo za nastop!