Spoštovani starši,
z veseljem vas obveščamo, da smo varno prispeli na Debeli rtič in da je prvi dan že poln zanimivih doživetij.
Po prihodu na Obalo smo si ogledali Luko Koper. Nato smo se odpravili na Debeli rtič, kjer smo pojedli malico in opravili test plavanja. Po kosilu smo razpakirali prtljago in si privoščili kratek počitek, zatem pa smo se že vrnili v bazen.
Dan še ni končan – pred nami sta še vožnja s kajaki in športne igre, zato otrokom zagotovo ne bo dolgčas.
Vsi so dobro razpoloženi, polni energije in že uživajo v pestrem programu. V prihodnjih dneh bomo na spletni strani redno objavljali novice in utrinke dogajanja.
Lep pozdrav z Debelega rtiča!




