Popoldne smo preživeli zelo aktivno in razgibano. Del učencev se je po kopanju v bazenu podal na kajake, drugi pa so uživali v plavanju v morju, se igrali, in raziskovali morsko obalo.
Po pestrih dejavnostih v vodi in ob njej smo že pošteno lačni odšli na zasluženo večerjo. Pred večernimi športnimi aktivnostmi, nogometom in odbojko na mivki, pa so morali učenci pospraviti svoje sobe. Najlepše urejene sobe so si prislužile prve mini nagrade.
Ob vseh dejavnostih se ne učimo le plavanja, temveč tudi urejenosti, pospravljanja, skrbi za svoje stvari in odgovornosti. Najpomembnejše pa je, da krepimo prijateljstva, sodelovanje in uživamo v druženju.
Prvi dan je bil poln smeha, gibanja in nepozabnih morskih doživetij.











