Pretekli teden smo v oddelkih podaljšanega bivanja izvedli sadni piknik. Učenci so po receptu pripravljali sladoledne lučke iz banan, jagod, jogurta in medu. Nastala je okusna in osvežilna poletna sladica, ki je med učenci vzbudila veliko navdušenja.

Po končani pripravi smo se z lučkami tudi posladkali. Ob prijetnem druženju ni manjkalo dobre volje, smeha in zadovoljstva ob okušanju lastnih izdelkov.

Sadni piknik je bil prijetna popestritev dni v podaljšanem bivanju ter priložnost za skupno ustvarjanje in druženje.

Utrinke si lahko ogledate na tej povezavi: Sadni piknik