Drugi dan v CŠOD smo preživeli kar se da aktivno. Skupini sta se izmenjali pri kanuizmu in kolesarstvu. Učenci so spoznavali prst in steljo z analizo na terenu in se učili preživetja v naravi z izgradnjo zasilnega bivaka v gozdu. Seznanili so se tudi s programom “Šolska shema” sadja in zelenjave.

