Spoštovani učenci, starši in krajani!

Želimo si, da bi naša šola s svojo okolico ostala čista in prijetna. Za to smo odgovorni vsi, ki jo souporabljamo in se tam zadržujemo, zato vas vljudno prosimo, da na šolskem območju:

• ne kadite
  • ne mečete smeti na tla
  • ločujete odpadke
  • ugasnete motor

Hkrati vas seznanjamo, da se od 6. septembra dalje vsi vhodi v šolo ob 15:00 zaklenejo. Izjema je glavni vhod, skozi katerega lahko vstopate na popoldanske organizirane dejavnosti v prostorih šole, ter vhod v vrtec.

Obvezna uporaba copat!

Na OŠ “Jožeta Krajca” Rakek je v skladu s hišnim redom obvezna uporaba copat. To velja tudi za otroke, ki v prostorih osnovne šole sodelujejo pri popoldanskih dejavnostih.

Prosimo vse obiskovalce aktivnosti, ki se dogajajo v prostorih OŠ Rakek, da se ob vstopu v šolske prostore v garderobi preobujejo v copate. S tem bomo zagotovili dosledno upoštevanje hišnega reda in vzdrževali čistočo.

Pravila vedenja in delovanja na šoli so nujno potrebna za uspešno delo, dobro počutje in varnost vseh na šoli, zato vas prosimo, da jih dosledno spoštujete.

Hvala za razumevanje

mag. Anita Ivančič, ravnateljica