Koncert

V četrtek, 21. aprila, so se ob 19:00 pred polnim kulturnim domom v Cerknici na dobrodelnem koncertu predstavili bolj in manj znani glasbeni izvajalci. Koncert s sloganom “željam naproti”, s katerim smo zbirali sredstva za šolski sklad “Rakec”, se je začel z nastopom učiteljskega pevskega zbora ob spremljavi na klavirju Eda Milavca. Po pozdravnih nagovorih ravnateljice, župana in predstavnika MZŠ so na sceno stopili učenci. Občinstvo sta zabavali šolski glasbeni skupini “Rock Rakovčanke” in “The Mulci“, zatem pa se je s plesno točko predstavila Anja Štefančič. Sledila sta nastopa Eve Hren inMarte Zore, ki ju je spremljal pevski zbor rakovških učencev, za predzadnji sklop koncerta pa je poskrbel Gal Gjurin s svojo spremljevalno skupino. Zaključek je bil po okusu ljubiteljev opere, saj sta ob spremljavi učiteljskega pevskega zbora prepevala Barbara Tanze in Alexander Brown, seveda pa niso manjkale zahvale vsem sodelujočim, sponzorjem in donatorjem. Prireditev je povezovala Mateja Jordan.

[coolEye how=album puser=osrakek source=picasa search=DobrodelniKoncertZeljamNaproti]
[coolEye how=album puser=osrakek source=picasa search=DobrodelniKoncert2142011]