V ponedeljek, 10. oktobra 2011, (učenci/ke 4. razreda) in v torek, 11. oktobra, (učenci/ke 5. razreda) bomo za učence/ke OŠ »Jožeta Krajca« Rakek in podružnične šole Unec izvedli športni dan – rolanje.

– Učenci/ke OŠ »Jožeta Krajca« Rakek pridejo v šolo ob 8:00, nato pa se bodo z razredničarko odpravili na atletski stadion, kjer bo športni dan tudi potekal.
– Učenci/ke podružnične šole Unec pridejo v šolo ob 7:30, nato pa se bodo z učiteljem ŠVZ odpravili na šolski avtobus (učenci/ke, ki prihajajo z avtobusom v šolo, počakajo kar na avtobusu), ki jih bo odpeljal na matično šolo, kjer bo športni dan tudi potekal.

Vsak učenec/ka mora imeti s seboj čelado (lahko kolesarsko), rolerje in ščitnike za roke in noge. Na športnem dnevu bo poskrbljeno tudi za tiste učence/ke, ki niso še nikoli rolali.

Učenci/ke naj imajo s seboj nahrbtnik, v njem pa dodatni napitek in športno opremo.

V primeru, da bo v ponedeljek dopoldan dež, bo športni dan odpadel in učenci/ke bodo imeli pouk po ponedeljkovem urniku (v primeru odpovedi bo že zjutraj obvestilo na šolski spletni strani).

Športni pozdrav.

Tomaž Lulik, univ. prof. ŠVZ