Ponovno začenjamo z zbiranjem centov za Briana Simwando iz Zambije, ki smo mu botri že od maja 2011. Mesečni prispevek v višini 12 € je namenjen plačilu njegovega šolanja – nakupu šolskih potrebščin in pripomočkov ter plačilu šolnine. Na ta način mu pomagamo, da pridobiva znanje in s tem večje možnosti za boljše življenje in lepšo prihodnost.

Cente lahko darujete v hranilnike, ki visijo na treh mestih na šoli – na panojih ob vhodu v 1. triado, na zelenem hodniku poleg zbornice ter na modrem hodniku poleg predavalnice. Ponekod bodo hranilniki postavljeni tudi v učilnicah. Poleg hranilnikov visijo rumeni plakati v obliki Afrike, na katerih so napisane osnovne informacije o Brianu in njegovi družini. Na podružnični šoli na Uncu sta plakat in hranilnik izobešena v hodniku ob vhodu v šolo.

Poročilo o njegovem uspehu v preteklem šolskem letu pričakujemo v naslednjih mesecih. Več podatkov o Brianu pa si lahko preberete pod zavihkom Projekti (Botrstvo).

Z vsakim centom, ki ga darujemo, polepšamo Brianu njegov vsakdan!