V ponedeljek, 20. februarja 2017, bomo za učence 7., 8. in 9. razreda izvedli ZIMSKI ŠPORTNI DAN.

Učenci pridejo v šolo ob 8:00 (zbor pred vhodom v 1. triado). Vozači pridejo normalno z redno linijo avtobusa.

Učenci lahko izbirajo med naslednjimi dejavnostmi (prijavili so se že na oglasni deski šole):
1. ALPSKO SMUČANJE IN DESKANJE na smučišču SKI BOR, povratek do 14:30
2. DRSANJE v hali Tivoli, povratek do 13:15
3. POHOD Rakek-Begunje-Cerknica-Rakek, povratek do 12:40

Oprema:

• smučarji: smuči ali smučarska deska, palice, smučarski čevlji, smučarska očala, čelada, kombinezon, rokavice
  • drsalci: drsalke (lahko si jih izposodite na drsališču za 4eur), topla zimska oblačila.
  • pohodniki: pohodniški čevlji in pohodniška oblačila

V primeru, da bo v ponedeljek dopoldan močno deževalo, bo športni dan odpadel in učenci bodo imeli pouk po ponedeljkovem urniku. V primeru odpovedi bo že zjutraj obvestilo na šolski spletni strani.

Športni pozdrav
Tomaž Lulik