V oddaji Jutro na Planetu dne 20.11.25 se je ponovno govorilo o spletnem nasilju, kjer je sodelovala tudi ravnateljica mag. Anita Knez z gosti.

Vabimo k ogledu na spodnji povezavi

Jutro na planetu